Mikulášská nadílka

V pátek 3. prosince proběhne v naší školce Mikulášská nadílka.
Děti ze třídy Veverek si zadovádí na Čertovských hrátkách.

Kino

V úterý 30. listopadu v 10 hodin uvidíme pásmo pohádek v kině Vesmír.

Divadlo

Divadelní představení pohádek O veliké řepě, Proč si s prasátkem nechtěl nikdo hrát a Kůzlátko a vlk uvidíme v 9 hodin v pátek
22. října ve třídě Veverek.

Projekt Kukuřička

Ve čtvrtek 21. října slavnostně zakončíme náš pěstitelský projekt Kukuřička zábavným dopolednem s pokusy, hrami i pohoštěním v jednotlivých třídách.

Divadelní vystoupení - pásmo pohádek

O veliké řepě, Proč si s prasátkem nikdo nechtěl hrát, Kůzlátka a vlk, pásmo pohádek 22. 10. 2021 pátek od 9 hodin. (divadlo Šternberk)

Divadelní představení O Luciáškovi

Pohádka o tom, jak se malý čertík učil svému řemeslu 26. 11. 2021 pátek od 8:45 hod. (divadlo Kozlík)