Policie ČR

Ukázku policejní práce uvidíme ve čtvrtek 24. června v 9 hodin na školní zahradě.

Kino

V úterý 22. června uvidíme v 10 hodin pásmo pohádek v kině Vesmír.

Výlet třídy Veverek

Děti ze třídy Veverek se vypraví ve středu 16. června na výletní putování s plněním úkolů do lesoparku Montace.

Pasování na školáky

Srdečně zveme rodiče budoucích školáků na slavnostní pasování ve čtvrtek 24. června v 15.45 hodin na školní zahradě.

Fotografování dětí

V pátek 18. června proběhne třídní fotografování na ukončení školního roku. Podrobnosti o časovém průběhu najdete v jednotlivých třídách.

Kouzelník Reno

Nový termín vystoupení kouzelníka Rena je středa 9. června v 8.45 na školní zahradě.

Jak nám dupou králíci

V rámci oslav Dne dětí nás čeká v pátek 4. června zábavné putování s úkoly a ukázkou živých králíčků na školní zahradě.

Den dětí

Den dětí oslavíme 1. června v 8.45 s kouzelníkem Renem na školní zahradě.

Divadlo na zahradě

V pátek 30. dubna v 9.30 si děti ze třídy Čmeláků na závěr našeho Čarodějného týdne pro nás připravily pohádku O perníkové chaloupce. O čarodějných rejích a dalších činnostech z tohoto týdne najdete informace v jednotlivých třídách.

Stezka zajíčka Pacičky

Pro rodiče a děti jsme od pondělí 12. dubna připravili zábavnou stezku, na které vás čeká spousta úkolů. Začátek najdete na plotě MŠ, sledujte barevné fáborky. Přejeme vám hezkou zábavu.