Divadlo na zahradě

Déčko nám v úterý 19. ledna v 10.30 zahraje na školní zahradě pohádku O kohoutkovi a slepičce.

Výlet ke krmelci

Děti ze třídy Veverek se ve čtvrtek 14. ledna vydají na Babí ke krmelci.

Svátek Tří králů

V pátek 8. ledna oslavíme svátek Tří králů putováním se zábavnými úkoly na školní zahradě. Postupně se vystřídáme všechny třídy.

Novoroční přání

Šťastný nový rok 2021, hodně zdraví i společné radosti s Vašimi dětmi přeje kolektiv MŠ.

Vánoční těšení

Ve čtvrtek 17. prosince prožijeme ve školce Vánoční těšení, s programem se seznámíte v jednotlivých třídách.

Vánoční tradice

Seznamovat se s vánočními tradicemi budou děti ve středu 16. prosince od 10.30 na školní zahradě v programu Déčka.

Mikulášská nadílka

V pátek 4. prosince nás čeká Mikulášská nadílka, podrobnosti o programu najdete ve třídách.

Výlet do Montace

Děti ze třídy Veverek se ve čtvrtek 19.11. vypravily na prohlídku lesoparku Montace, pozorovaly rodinku daňků v oboře u hájovny, krajinu podél řeky Metuje až do Bělovse, kde také krmily početné stádečko koz.

Zahradní divadlo

Loutkové divadlo nám na školní zahradu přijdou zahrát z Déčka ve čtvrtek 12. listopadu v 9.45 pro děti ze třídy Berušek, Koťat a Čmeláků a v 10 hodin pro třídy Krtečků a Veverek.

Martinské oslavy

Ve středu 11. listopadu oslavíme v MŠ svátek sv. Martina. Seznámíme se s tradicí, budeme plnit zábavné úkoly, které si pro nás připravila třída Čmeláků, Veverky se vypraví na vojenský hřbitov.