Show

Duo EDEN nám v pátek 25. září v 9.30 předvede show se zvířátky.

Florbal

V pátek 4. září v 9.15 nás čeká ukázka FLORBALU na školní zahradě.

Zahájení nového školního roku 2020/21

V úterý 1. září zahajujeme nový školní rok 2020/21, přejeme vám a vašim dětem příjemný pobyt v naší MŠ naplněný novými poznatky, zkušenostmi a dovednostmi i hravým učením. Na spolupráci se těší kolektiv naší MŠ.

Rozloučení se školním rokem 2019/2020

Loučíme se se školním rokem, našim budoucím školákům přejeme šťastné vykročení do další etapy jejich života a vám všem krásné slunné a odpočinkové léto plné radosti s vašimi dětmi. Kolektiv pracovníků MŠ

Výlet třídy Čmeláků

Ve čtvrtek 25. června se děti ze třídy Čmeláků vypraví na průzkum ekologické stezky do Montace. Čeká je plnění různých úkolů a závěrečná zmrzlinová odměna.

Akce třídy Veverek

Na děti ze třídy Veverek čeká kromě slavnostního pasování na školáky v úterý 23.6. od 16.30 také zmrzlinové překvapení ve středu 24.6. v 10 hodin v Zámeckém hotelu U Rajských.

Akce třídy Koťat

V úterý 23.6. si děti ze třídy Koťat uspořádají piknik na zámku, ve středu 24.6. se vydají na tajný výlet, ve čtvrtek 25.6. budou hravě sportovat a v pátek 26.6. je čeká zmrzlinové rozloučení.

Divadlo

Divadelní pohádku Chlapec beze jména uvidíme v pondělí 22. června v 9 hodin.

Pasování na školáky

Zveme rodiče budoucích školáků na SLAVNOSTNÍ PASOVÁNÍ v úterý 23. června na školní zahradě. Začátek slavnosti v 16 hodin pro předškoláky ze třídy Krtečků a Čmeláků, v 16.30 pro předškoláky ze třídy Veverek. Těšíme se na Vás.

Výlety

Na výlet do Montace se v úterý 16. června vypraví třída Veverek a ve čtvrtek 18. června děti ze třídy Krtečků.