Sportovní výlet

Nejstarší děti ze třídy Veverek budou sportovat na ukázkové hodině trenérů házené ve sportovní hale ve čtvrtek 23. září v 10 hodin.

Divadlo

Ve středu 22. září uvidíme pohádku o divoké přírodě – Mauglí v 8.45 ve třídě Veverek.

Ukončení školního roku

Milí rodiče, školní rok 2020 / 2021 je u konce. Přejeme Vám a Vašim dětem krásné a slunné prožití prázdnin, budoucím školákům hodně spokojenosti i úspěchů v dalším vzdělávání v ZŠ i životě. Kolektiv pracovníků MŠ

Policie ČR

Ukázku policejní práce uvidíme ve čtvrtek 24. června v 9 hodin na školní zahradě.

Kino

V úterý 22. června uvidíme v 10 hodin pásmo pohádek v kině Vesmír.

Výlet třídy Veverek

Děti ze třídy Veverek se vypraví ve středu 16. června na výletní putování s plněním úkolů do lesoparku Montace.

Pasování na školáky

Srdečně zveme rodiče budoucích školáků na slavnostní pasování ve čtvrtek 24. června v 15.45 hodin na školní zahradě.

Fotografování dětí

V pátek 18. června proběhne třídní fotografování na ukončení školního roku. Podrobnosti o časovém průběhu najdete v jednotlivých třídách.

Kouzelník Reno

Nový termín vystoupení kouzelníka Rena je středa 9. června v 8.45 na školní zahradě.

Jak nám dupou králíci

V rámci oslav Dne dětí nás čeká v pátek 4. června zábavné putování s úkoly a ukázkou živých králíčků na školní zahradě.