Stezka zajíčka Pacičky

Pro rodiče a děti jsme od pondělí 12. dubna připravili zábavnou stezku, na které vás čeká spousta úkolů. Začátek najdete na plotě MŠ, sledujte barevné fáborky. Přejeme vám hezkou zábavu.

Masopust

Déčko si pro nás připravilo v pátek 19. 2. v 9 hodin Masopust na školní zahradě.

Plastopůst

Od 22.2. do 26.2. prožijeme Plastopůst aneb Týden bez plastů, jehož vyvrcholením bude KARNEVAL v pátek 26.2. Podrobnosti o průběhu najdete v jednotlivých třídách.

Divadlo na zahradě

Déčko nám v úterý 19. ledna v 10.30 zahraje na školní zahradě pohádku O kohoutkovi a slepičce.

Výlet ke krmelci

Děti ze třídy Veverek se ve čtvrtek 14. ledna vydají na Babí ke krmelci.

Svátek Tří králů

V pátek 8. ledna oslavíme svátek Tří králů putováním se zábavnými úkoly na školní zahradě. Postupně se vystřídáme všechny třídy.

Novoroční přání

Šťastný nový rok 2021, hodně zdraví i společné radosti s Vašimi dětmi přeje kolektiv MŠ.

Vánoční těšení

Ve čtvrtek 17. prosince prožijeme ve školce Vánoční těšení, s programem se seznámíte v jednotlivých třídách.

Vánoční tradice

Seznamovat se s vánočními tradicemi budou děti ve středu 16. prosince od 10.30 na školní zahradě v programu Déčka.

Mikulášská nadílka

V pátek 4. prosince nás čeká Mikulášská nadílka, podrobnosti o programu najdete ve třídách.