Výlet do Montace

Děti ze třídy Veverek se ve čtvrtek 19.11. vypravily na prohlídku lesoparku Montace, pozorovaly rodinku daňků v oboře u hájovny, krajinu podél řeky Metuje až do Bělovse, kde také krmily početné stádečko koz.

Zahradní divadlo

Loutkové divadlo nám na školní zahradu přijdou zahrát z Déčka ve čtvrtek 12. listopadu v 9.45 pro děti ze třídy Berušek, Koťat a Čmeláků a v 10 hodin pro třídy Krtečků a Veverek.

Martinské oslavy

Ve středu 11. listopadu oslavíme v MŠ svátek sv. Martina. Seznámíme se s tradicí, budeme plnit zábavné úkoly, které si pro nás připravila třída Čmeláků, Veverky se vypraví na vojenský hřbitov.

Show

Duo EDEN nám v pátek 25. září v 9.30 předvede show se zvířátky.

Florbal

V pátek 4. září v 9.15 nás čeká ukázka FLORBALU na školní zahradě.

Zahájení nového školního roku 2020/21

V úterý 1. září zahajujeme nový školní rok 2020/21, přejeme vám a vašim dětem příjemný pobyt v naší MŠ naplněný novými poznatky, zkušenostmi a dovednostmi i hravým učením. Na spolupráci se těší kolektiv naší MŠ.

Rozloučení se školním rokem 2019/2020

Loučíme se se školním rokem, našim budoucím školákům přejeme šťastné vykročení do další etapy jejich života a vám všem krásné slunné a odpočinkové léto plné radosti s vašimi dětmi. Kolektiv pracovníků MŠ

Výlet třídy Čmeláků

Ve čtvrtek 25. června se děti ze třídy Čmeláků vypraví na průzkum ekologické stezky do Montace. Čeká je plnění různých úkolů a závěrečná zmrzlinová odměna.

Akce třídy Veverek

Na děti ze třídy Veverek čeká kromě slavnostního pasování na školáky v úterý 23.6. od 16.30 také zmrzlinové překvapení ve středu 24.6. v 10 hodin v Zámeckém hotelu U Rajských.

Akce třídy Koťat

V úterý 23.6. si děti ze třídy Koťat uspořádají piknik na zámku, ve středu 24.6. se vydají na tajný výlet, ve čtvrtek 25.6. budou hravě sportovat a v pátek 26.6. je čeká zmrzlinové rozloučení.