Kino Vesmír

Ve čtvrtek 24. října v 10 hodin zhlédneme pásmo pohádek v kině Vesmír.

Akce s rodiči

Děti ze třídy Veverek prožijí společně se svými rodiči Veselé odpolední řepování ve středu 23. října v 16 hodin.

Divadelní pohádka

V pátek 18. října v 9 hodin nás potěší divadelní pohádka Princ a švadlenka.

Kouzelník

Ve středu 9.10. v 9 hodin nás svojí Komediální magií pobaví kouzelník Reno.

Exkurze do bramborárny Navita

Ve středu 18. září se nejstarší děti ze třídy Veverek a Krtečků vypraví společně do bramborárny Navita do Olešnice u Č. Kostelce.

Divadelní pohádka

V pátek 13. září v 10.30 hod. nás pobaví loutkové představení Pohádka dračí aneb trable s princeznou.

Zahájení nového školního roku 2019/2020

Vítáme Vás na začátku nového školního roku a přejeme Vašim dětem hodně radostných, kamarádských i poznávacích prožitků v naší mateřské škole. Kolektiv MŠ.

Rozloučení

Školní rok 2018/2019 končí, přejeme Vám a vašim dětem krásné odpočinkové léto plné pohody a společné radosti a budoucím školáčkům šťastné vykročení do další etapy života. Kolektiv MŠ

Vítání občánků

V sobotu 22. června jsme na radnici slavnostně přivítali nové občánky našeho města. Děkujeme rodičům zúčastněných dětí za pomoc a spolupráci na této akci.

Pasování na školáky

Zveme rodiče na slavnostní pasování našich nejstarších předškoláků na školáky do obřadní síně MěstÚ ve středu 26. června v 15.30 hodin.