Akce s rodiči

Děti ze třídy Koťat přivítají jaro společně s rodiči na zahradě naší školky ve čtvrtek 25. dubna v 16 hodin.

Ve stejný den se vypraví Veverky se svými rodiči na Čarodějnické putování.

Sportovní akce

Ve středu 24. dubna budou naše nejstarší děti ze třídy Veverek sportovat na Dětském fotbalovém dni na hřišti v Bělovsi.

Velikonoční přání

Veselé Velikonoce, hodně radosti a jarního sluníčka Vám a Vašim dětem přeje kolektiv MŠ.

Den otevřených dveří

Srdečně zveme na Den otevřených dveří v úterý 16. dubna. Sraz v 15. hodin v přízemí naší MŠ, kde Vás přivítá paní ředitelka úvodním slovem. Po té si budete moci prohlédnout budovu i zahradu naší školky. Těšíme se na Vás.

Akce s rodiči

Děti ze třídy Čmeláků budou společně tvořit se svými rodiči v úterý 16. dubna v 16.10 na Velikonoční dílně.

Akce s rodiči

Děti ze třídy Krtečků prožijí společně s rodiči Velikonoce na zahradě ve středu 17. dubna v 16 hodin.

Divadelní pohádka

V pátek 12. dubna v 8.45 se sejdeme ve třídě Veverek na pohádce Jak malovali vajíčka.

Velikonoční výstava

Na velikonoční výstavu do Nového Města n.M. se vypraví děti ze třídy Veverek ve čtvrtek 11. dubna.

Návštěva knihovny

Děti ze třídy Veverek zavítají ve čtvrtek 4. dubna v 9 hodin do městské knihovny.

Kino Vesmír

Ve středu 3. dubna v 10 hodin uvidíme pásmo pohádek v kině Vesmír.