Den dětí

Dnes t.j. 1. června jsme ve třídách oslavili MDD. Na děti čekaly různé soutěže, sportovní disciplíny i hledání pokladu na školní zahradě. Nechyběly ani odměny a drobné dárky. Na oslavách se také podílely paní kuchařky, které dětem připravily pohádkový oběd i svačinky.

Vítání občánků

V sobotu 22. února jsme v obřadní síni MěstÚ v Náchodě přivítali nové občánky našeho města. Děkujeme rodičům zúčastněných dětí za pomoc a spolupráci.

Karnevalový týden

V týdnu od 24. února do 28. února prožijeme ve školce karnevalové veselí. Podrobnosti o programu najdete v jednotlivých třídách.

Divadlo

V pátek 14. února v 8.45 nás pobaví hudební pohádka Český rok.

Plavecký výcvik - 1. skupina

Ve čtvrtek 6. února zahájí starší děti ze třídy Veverek plavecký výcvik. Zakončen bude po 9 lekcích 16. dubna.

Lyžařská školička

V týdnu od 20. až 24. ledna bude probíhat lyžařský výcvik přihlášených dětí.

Divadlo

V pátek 17. ledna v 9. hodin nás pobaví divadelní představení pohádek O perníkové chaloupce, O slepičce a kohoutkovi a O červeném klubíčku.

Vánoční přání

Krásné a klidné svátky, plno radosti s Vašimi dětmi a v novém roce hodně zdraví i štěstí přeje kolektiv MŠ.

Návštěva kostela sv. Vavřince

V týdnu od 16. do 20. prosince si prohlédneme betlém v kostele sv. Vavřince.

Vánoční pásmo

Naši předškoláci se vypraví do sálu Jednoty bratrské na Vánoční pásmo v pondělí 16. prosince.