Divadelní pohádka

Divadelní pohádka Ošklivé káčátko nás potěší v pátek 15. února v 8.30 hodin.

Déčko

V pátek 8. února budou děti ze třídy Veverek plnit úkoly na Zimních hrátkách se zvířátky na zahradě Déčka.

Fotbalový turnaj

Děti ze třídy Veverek budou sportovat ve středu 6. února v 9 hodin na Fotbalovém turnaji mateřských škol.

Plavecký výcvik - 2. skupina

V úterý 5. února bude zahájen plavecký výcvik starších dětí – 2. skupiny, ukončen bude po 10 lekcích 16. dubna.

Lyžování dětí

V týdnu od 28. ledna do 1. února bude probíhat pro přihlášené děti lyžařská školička.

Hudební představení

V pondělí 28. ledna nás čeká léčivá pohádka s terapeutickými nástroji O princezně, která nic neslyšela.

Vánoční přání

Krásné Vánoce plné klidu, pohody, společné radosti a v novém roce hodně zdraví i štěstí Vám i Vašim dětem přeje kolektiv MŠ.

Návštěva galerie

Třída Veverek se vypraví za Vánočním příběhem v pátek 21. prosince do zámecké galerie.

Vánoční těšení

Společné Vánoční těšení prožijeme v naší školce ve středu 19. prosince.

Vánoční pásmo

Na Vánoční pásmo zavítají děti ze třídy Veverek do sálu Jednoty bratrské v pondělí 17. prosince.