Návštěva ZŠ Plhov

Ve čtvrtek 28. března v 8 hodin si naši budoucí školáci prohlédnou ZŠ Plhov a zúčastní se vyučování v 1. třídách.

Déčko

Děti ze třídy Veverek budou poznávat v pátek 22. března v 9.15 Jarní pranostiky na zahradě Déčka.

Zápis do ZŠ

Zveme rodiče budoucích školáků na společnou schůzku s tématem zápisu do ZŠ ve středu 27. března v 16.10 do třídy Veverek.

Vítání jara

Ve středu 20. března v 9.30 vystoupí starší děti ze třídy Veverek a Čmeláků na slavnosti Vítání jara pořádanou Déčkem.

Divadlo

Divadelní pohádku O semínku uvidíme v pátek 15. března v 9.30 hodin.

Karnevalový týden

V týdnu od 25.2 do 1.3. proběhne v naší školce karnevalový týden. Bližší informace najdete v jednotlivých třídách.

Divadelní pohádka

Divadelní pohádka Ošklivé káčátko nás potěší v pátek 15. února v 8.30 hodin.

Déčko

V pátek 8. února budou děti ze třídy Veverek plnit úkoly na Zimních hrátkách se zvířátky na zahradě Déčka.

Fotbalový turnaj

Děti ze třídy Veverek budou sportovat ve středu 6. února v 9 hodin na Fotbalovém turnaji mateřských škol.

Plavecký výcvik - 2. skupina

V úterý 5. února bude zahájen plavecký výcvik starších dětí – 2. skupiny, ukončen bude po 10 lekcích 16. dubna.