Den dětí

Den dětí oslavíme zábavným dopolednem s hrami a soutěžemi ve třídách a společnou pohádkou Strach má velké oči v pátek 31. května.

Výlet třídy Koťat

Děti ze třídy Koťat se vypraví na Broďák na výlet ve středu 29. května.

Výlet třídy Krtečků

Městské muzeum v Novém Městě n.M. si prohlédnou děti ze třídy Krtečků na své výletu v úterý 28. května.

Výcvik psů

V pátek 24. května v 10 hodin se na hřišti nad naší školkou seznámíme s výcvikem psů.

Výlet třídy Veverek

Ve středu 22. května se vypraví děti ze třídy Veverek do Nového Města n.M. na putování do Klopotova.

Akce s rodiči

Třída Berušek srdečně zve na slavnostní besídku ke Dni matek v úterý 14. května v 15.30 hodin.

Prima sezóna

Náš sboreček Plhováček se zúčastní svým dopoledním vystoupením ve čtvrtek 16. května i festivalu Náchodská prima sezóna.

Fotografování dětí

Fotografování tříd na ukončení školního roku proběhne p. Hurdálkem ve středu 15. května dopoledne.

Vystoupení sborečku

V úterý 14. května v 16 hodin ve třídě Veverek vystoupí náš sboreček Plhováček se ZUŠ, srdečně zveme rodiče i veřejnost na tento koncert.

Exkurze

Děti ze třídy Veverek podniknou exkurzi k městské policii a hasičům ve čtvrtek 9. května .