Lyžařská školička

V týdnu od 20. až 24. ledna bude probíhat lyžařský výcvik přihlášených dětí.

Divadlo

V pátek 17. ledna v 9. hodin nás pobaví divadelní představení pohádek O perníkové chaloupce, O slepičce a kohoutkovi a O červeném klubíčku.

Vánoční přání

Krásné a klidné svátky, plno radosti s Vašimi dětmi a v novém roce hodně zdraví i štěstí přeje kolektiv MŠ.

Návštěva kostela sv. Vavřince

V týdnu od 16. do 20. prosince si prohlédneme betlém v kostele sv. Vavřince.

Vánoční pásmo

Naši předškoláci se vypraví do sálu Jednoty bratrské na Vánoční pásmo v pondělí 16. prosince.

Divadelní pohádka

Čas předvánoční nám zpříjemní divadelní představení pohádky O cukrářce Barborce v pátek 13. prosince v 8.45 hodin.

Kino Vesmír

Pásmo vánočních pohádek uvidíme ve středu 11. prosince od 10 hodin v kině Vesmír.

Akce s rodiči

V úterý 10. prosince pořádá třída Čmeláků Vánoční dílnu s rodiči od 16 hodin.

Vánoční těšení

Ve středu 18. prosince prožijeme dopoledne Vánoční těšení na Ježíška. Program bude upřesněn v jednotlivých třídách.

Akce s rodiči

Ve středu 11. prosince v 16 hodin zvou své rodiče děti ze třídy Krtečků na Andělské setkání.