Den dětí

Součástí oslav Dne dětí v naší MŠ v pátek 1. června bude i divadelní představení O kapitánu Ploutvičkovi v 10.45.

Vystoupení sborečku

Ve čtvrtek 31. května se náš sboreček Plhováček již tradičně zúčastní přehlídky pěveckých souborů Skřivánek v Hronově.

Školní výlet

Ve čtvrtek 24. května podnikneme školní výlet na zámek Potštejn, bližší informace naleznete v jednotlivých třídách.

Sboreček Plhováček

Zveme rodiče i veřejnost na společné vystoupení našeho sborečku Plhováčku a ZUŠ v úterý 22. května v 16 hodin ve třídě Veverek.

Akce s rodiči

Ve třídě Koťat se koná ve středu 16. května v 16 hodin setkání s rodiči a odborníkem na digitální technologie p. Kalivodou.

Fotografování dětí

Ve středu 16. května od 10 hodin proběhne třídní skupinové fotografování panem Hurdálkem k ukončení školního roku.

Výlet na Kramolnu

Ve čtvrtek 10. června se starší děti vypraví na pohádku Čertův švagr, kterou zahrají děti z MŠ na Kramolně.

Divadelní pohádka

V pátek 4. května v 8.45 hodin ve třídě Veverek zhlédneme divadelní představení Naše rodina a svátek matek.

Akce s rodiči

Děti ze třídy Čmeláků zvou své rodiče ve čtvrtek 26. dubna v 16 hodin na školní zahradu na Čmeláčí rej s opékáním buřtíků.

Den otevřených dveří

Zveme nové zájemce o umístění dětí do mateřské školy dne 3.5.2018 v 16:00 hodin na společné setkání.

Nabízíme prohlídku školy a seznámení se školním vzdělávacím programem. Předáme informace o zápise do MŠ a kritériích přijímání.

Těšíme se na setkání v naší mateřské škole v Náchodě na Plhově!