Ukončení školního roku

Milí rodiče, školní rok 2017/2018 pomalu končí. Přejeme Vám a Vašim dětem krásné, radostné a pohodové prázdninové dny a našim budoucím školákům mnoho úspěchů a štěstí do nové životní etapy.

Loučení se školkou

V posledním červnovém týdnu se loučíme se školkou, na Krtečky čeká tombola, Berušky a Koťátka překvapení, Čmeláci se vypraví za zmrzlinou do Dolní Radechové, Veverky na pozvání p. Rajského do hotelu U Rajských. Podrobnosti najdete ve svých třídách.

Pasování školáků

Fotky ze slavnostního Pasování školáků najdete v sekci Fotogalerie.

Vystoupení sborečku

V neděli 17. června vystoupí náš sboreček Plhováček na Dnech hudby na zámku.
V úterý 19. června v 16 hodin zveme rodiče i veřejnost na Zahradní slavnost se společným vystoupením sborečku , ZŠ Plhov a ZUŠ.

Pasování na školáky

Zveme rodiče budoucích školáků na slavnostní pasování jejich dětí do obřadní síně MěstÚ ve středu 20. června v 15.30.

Přednáška

Ve čtvrtek 7. června od 9 hodin proběhne v naší školce přednáška o zoubcích, kterou pro nás připravily studentky střední zdravotnické školy v Trutnově.

Akce s rodiči

Děti ze třídy Krtečků a Čmeláků pořádají společnou akci pro rodiče s názvem Cestujeme světem ve středu 6. června v 16 hodin.

Den dětí

Součástí oslav Dne dětí v naší MŠ v pátek 1. června bude i divadelní představení O kapitánu Ploutvičkovi v 10.45.

Vystoupení sborečku

Ve čtvrtek 31. května se náš sboreček Plhováček již tradičně zúčastní přehlídky pěveckých souborů Skřivánek v Hronově.

Školní výlet

Ve čtvrtek 24. května podnikneme školní výlet na zámek Potštejn, bližší informace naleznete v jednotlivých třídách.