Návštěva ZŠ TGM

Starší děti ze třídy Veverek se ve čtvrtek 22. listopadu vypraví na prohlídku ZŠ TGM.

Akce s rodiči

Děti ze třídy Veverek zvou své rodiče na SETKÁNÍ S PODZIMNÍMI SKŘÍTKY ve středu 21. listopadu v 16 hodin.

Vítání občánků

V sobotu 10. listopadu jsme slavnostně na radnici přivítali s dětmi ve spolupráci s jejich rodiči nové občánky našeho města.

Vánoční fotografování

V pondělí 12. listopadu proběhne vánoční fotografování objednaných dětí fotografem panem Hurdálkem od 14.30 ve třídě Čmeláků.

Plavecký výcvik - 1. skupina

Ve čtvrtek 15. listopadu bude zahájen plavecký výcvik starších dětí, ukončen bude po 10 lekcích.

Martinské oslavy

V pondělí 12. listopadu oslavíme na školní zahradě zábavným dopolednem pro děti svátek sv. Martina.

Akce s rodiči

Ve čtvrtek 1. listopadu v 16 hodin prožijí děti ze třídy Koťat se svými rodiči Halloween.

Barevné fazolky

V úterý 23. října jsme slavnostně zakončili náš pěstitelský projekt Barevné fazolky. Děti nejprve zhlédly pohádku Jack a fazole na interaktivní tabuli, po té se vypravily do jednotlivých tříd, kde si vyzkoušely různé pokusy, plnily zábavné úkoly, tvořily. Ochutnaly i fazolové jednohubky, které svým kamarádům připravily děti ze třídy Veverek.

Divadelní pohádka

Příběhy kočky Micky je název pohádky, která nás pobaví v pátek 19. října v 8.30 ve třídě Veverek.

Kino Vesmír

V úterý 16. října od 10 hodin zhlédneme pásmo pohádek v kině Vesmír.