Vánoční těšení

Slavnostní těšení na Ježíška prožijeme ve čtvrtek 15. prosince. Informace o průběhu dopoledne najdete v jednotlivých třídách.

Vánoční koncert sborečku

V úterý 13. prosince v 16 hodin ve třídě Veverek vystoupí náš sboreček Plhováček společně s Veselými píšťalkami pod vedením Káji Mlezivové ze ZŠ Plhov, hrou na ukulele bude doprovázet Petra Balcarová.

Kino

Pásmo vánočních pohádek uvidíme v kině Vesmír v úterý 13. prosince v 10 hodin.

Déčko

Děti ze třídy Veverek se zúčastní vzdělávacího programu Advent ve čtvrtek 8. prosince v 10.30 v Déčku.

Divadlo

V úterý 6. prosince v 9 hodin nás čeká divadelní pohádka Dvanáct měsíčků.

Mikulášská nadílka

Mikuláš se svým doprovodem bude dětem nadělovat ve třídách v pondělí 5. prosince.

Divadlo

V pátek 25. listopadu v 8.45 nás potěší divadelní pohádka O pyšné čarodějnici.

Vánoční fotografování

Ve středu 16. listopadu proběhne vánoční focení dětí od 14 hodin panem Hurdálkem. Ukázkové foto a objednávky s časovým rozpisem najdete ve vestibulu MŠ.

Akce Déčka

Děti ze třídy Veverek se zúčastní výukového programu Vzduch ve středu 16. listopadu v 9.15 hodin v Déčku.

Kino Vesmír

Ve středu 9. listopadu od 10 hodin zhlédneme pásmo pohádek v kině Vesmír.