Výlet třídy Koťat

Ve čtvrtek 19. května se děti ze třídy Koťat vydají autobusem na třídní výlet na Broďák.

Akce s rodiči - třída Veverek

Ve středu 18. května v 16 hodin zvou děti ze třídy Veverek svoje rodiče na společné Veverčí putování. Podrobnosti najdete ve třídě Veverek.

Výlet třídy Krtečků

Děti ze třídy Krtečků odjíždějí ve středu 18. května už v 7 ráno na výlet do farmy Wenet v Broumově, příjezd v 13.30 hodin. Podrobnosti najdete ve třídě Krtečků.

Fotografování dětí na ukončení školního roku

Fotografování dětí po třídách panem Hurdálkem proběhne v úterý 17. května na školní zahradě. Cena společné fotografie je 50 Kč.

Exkurze třídy Veverek

V pátek 13. května navštíví děti ze třídy Veverek muzeum starožitných kočárků a panenek v rámci TVP Rodina.

Koncerty v ZUŠ

Ve dnech 3. května – třída Veverek a 11. května – třídy Krtečků a Koťat půjdou na koncert do ZUŠ.

Déčko

Děti ze tříd Veverek a Koťat se zúčastní ve středu 20. dubna a ve čtvrtek 21. dubna ze tříd Berušek a Krtečků enviromentálního programu Jak šla kapka na vandr na zahradě Déčka.

Vítání občánků

V sobotu 9. dubna jsme slavnostně v obřadní síni přivítali nové občánky našeho města. Díky ochotě a pomoci rodičů zúčastněných dětí jsme úspěšně zvládli všechna 4 vystoupení. Odměnou pro děti byly nejen drobné dárky, ale i exkurze, na kterou nás pozval pan Ing. Čtvrtečka. Prolezli jsme společně radnici doslova od sklepa až po půdu a moc se nám to líbilo.

Akce s rodiči - třída Koťat

V úterý 27. dubna od 16 hodin na školní zahradě budou děti společně s rodiči ze třídy Koťat luštit Čarodějné hádanky.

Akce s rodiči - třída Berušek

Děti ze třídy Berušek zvou svoje rodiče v úterý 19. dubna od 16.10 na školní zahradu na putování Z pohádky do pohádky.