1 2 3 4 5

Akce

Zápis do ZŠ

Publikováno

Zveme rodiče na společnou schůzku s odborníky na téma školní zralosti a informacemi o blížícím se zápisu do ZŠ, která se koná ve středu 28. března v 17 hodin ve třídě Veverek.

Velikonoční výstava

Publikováno

Ve čtvrtek 22. března se děti ze třídy Veverek vypraví do Nového Města n.M. na Velikonoční jarní trhy pořádané v kině.

Divadelní pohádka

Publikováno

Divadelní představení Mauglí uvidíme v pátek 16. března v 8.30 hodin ve třídě Veverek.

Exkurze do ZŠ Plhov

Publikováno

V pondělí 12. března navštíví naši předškoláci ZŠ Plhov, aby se seznámili se školním prostředím před zápisem do základní školy.

Setkání s rodiči

Publikováno

Ve třídě Krtečků se v úterý 6.3.2018 od 15:45 bude konat Setkání s rodiči, na které zveme rodiče a děti z této třídy. Obsahem setkání bude divadelní představení a posezení se speciálními pedagogy na téma Vývoj dítěte předškolního věku a příprava na školu. Součástí bude i ukázka s dětmi a společné posezení. Těší se na vás kolektiv třídy Krtečků.

Karnevalový týden

Publikováno

Karnevalový týden plný zábavy, her, tance i veselí prožijeme od 19.2. – 23.2., podrobnosti o průběhu najdete v jednotlivých třídách.

Vítání občánků

Publikováno

V sobotu 10. února jsme v obřadní síni MěstÚ s dětmi přivítali nové občánky našeho města. Poděkování patří i rodičům zúčastněných dětí za pomoc a spolupráci na zajištění této slavnostní akce.

Divadelní pohádka

Publikováno

V pátek 9. února v 8.45 ve třídě Veverek nás potěší i poučí divadelní představení pohádky Volej 155 ! Doktor je tu hned.

Plavecký výcvik

Publikováno

V úterý 6. února bude zahájen plavecký výcvik předškoláků ze třídy Veverek, ukončen bude po 9 lekcích 10. dubna. Druhá skupina předškoláků ze tříd Krtečků a Čmeláků zahájí plavání ve čtvrtek 8. února a zakončí 12. dubna.

Setkání s rodiči

Publikováno

Zveme rodiče na přednášku na téma zdravého stravování dětí s názvem Zdravá svačinka, která se koná ve čtvrtek 11. ledna v 16.30 ve třídě Veverek.