Rozloučení

Školní rok 2018/2019 končí, přejeme Vám a vašim dětem krásné odpočinkové léto plné pohody a společné radosti a budoucím školáčkům šťastné vykročení do další etapy života. Kolektiv MŠ

Vítání občánků

V sobotu 22. června jsme na radnici slavnostně přivítali nové občánky našeho města. Děkujeme rodičům zúčastněných dětí za pomoc a spolupráci na této akci.

Pasování na školáky

Zveme rodiče na slavnostní pasování našich nejstarších předškoláků na školáky do obřadní síně MěstÚ ve středu 26. června v 15.30 hodin.

Den hudby

V neděli 23. června vystoupí sboreček Plhováček na slavnosti Dne hudby na zámku.

Zahradní slavnost

Zveme rodiče a veřejnost na zahradní slavnost v úterý 18. června v 16 hodin, kde vystoupí náš sboreček Plhováček společně se ZŠ Plhov.

Výlet třídy Berušek

Děti ze třídy Berušek se vypraví za pohádkou na náchodský zámek v úterý 11. června.

Vystoupení sborečku

V pondělí 10. června vystoupí část dětí ze sborečku Plhováčku ve 14 hodin na akci Pedagog roku v obřadní síni na radnici.

Výlet na Kramolnu

Ve středu 5. června se starší děti ze třídy Krtečků a Veverek vypraví na divadelní představení MŠ Kramolna Perníková chaloupka.

Den dětí

Den dětí oslavíme zábavným dopolednem s hrami a soutěžemi ve třídách a společnou pohádkou Strach má velké oči v pátek 31. května.

Výlet třídy Koťat

Děti ze třídy Koťat se vypraví na Broďák na výlet ve středu 29. května.